Buvusius poilsio namus Juodkrantėje butais paleidusi investicijų valdymo bendrovė „Evernord“ investuotojams iš projekto uždirbo 39% grąžą.

„Evernord“ užbaigė NT projektą Juodkrantėje, kuriame  „Smilgos“ poilsio namus konvertavo į 33 poilsio patalpas arba butus ir pardavė. Kaip VŽ patikslino investicijų valdymo įmonės atstovai, uždirbta 39% IRR grąža.

Bendrovės, kaip nurodoma pranešime spaudai, „investuotojų valdoma įmonė“ projektą pradėjo 2020 m. pabaigoje.

„Projekto vertė patalpų realizavimo metu viršijo 3,1 mln. Eur. Atsižvelgiant į projekto apimtį ir operatyvumo reikalingumą, investicijai atlikti nebuvo renkamasi fondo struktūra. Tai išskirtinis keletui mūsų investuotojų sukurtas produktas“, – VŽ patikslino Arnas Vedeckis, „Evernord“ finansų direktorius ir valdybos narys.

Tarp pirkėjų buvo ir esami „Evernord“ klientai, kurie būstus žmonės pirko „ne tik sau, bet ir investicijai“.

Juodkrantėje, Kalno g., esančiame pastate iki tol veikė poilsio namai „Smilga“. 990 kvadratinių metrų ploto pastate buvo įrengtos 33 nedidelės poilsio patalpos-butai.

„Kai pradėjome projekto vykdymą, dar net nebuvo COVID-19 vakcinos, tvyrojo daug neaiškumų. Tačiau pastebėjome, kad dėl pandemijos ribojimų žmonės dažniau renkasi atostogas Lietuvos pajūryje, o nekilnojamas turtas čia po truputį darosi vis aktualesnis. Pasinaudoję šia įžvalga, ėmėmės „Smilgos“ projekto“, – pranešime cituojama Jolanta Jurga, „Evernord“ įkūrėja ir „Smilgos“ projekto autorė.

https://www.vz.lt/rinkos/2022/08/01/is-nt-projekto-juodkranteje-skaiciuoja-39-graza