Sėkmingas įdirbis dar viename obligacijų platinimo projekte! Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės SBA Urban apartamentų projektui „Kopų Slėnis” Palangoje Evernord išplatino pirmąją 2,5 mln. eurų obligacijų emisijos dalį iš bendrai numatytos obligacijų emisijos programos, sieksiančios iki 6,5 mln. eurų. Neviešoje, nekilnojamuoju turtu užtikrintoje obligacijų emisijoje sudalyvavo beveik 50 investuotojų.

„Pradėję bendradarbiavimą su „Kopų slėniu“ numanėme, kad investuotojams, norintiems savo portfelį paįvairinti indėliu į perspektyvius NT projektus, ši galimybė pasirodys įdomi – tą lemia projekto koncepcija, lokacija netoli Baltijos jūros kranto, patrauklūs architektūriniai sprendimai. Matėme, kad projektu aktyviai domisi klientai, o tai rodo jo gyvybingumą ir atspindi pasitikėjimą vystytojais. Kaip ir tikėjomės, investuotojų susidomėjimo nestigo“, – sako Evernord direktorė Vismantė Šepetienė.

Obligacijų emisijos sąlygos buvo patrauklios investuotojams: vertybinių popierių išpirkimo terminas – 15 mėnesių su išankstine išpirkimo galimybe po 9 mėnesių. Metinis obligacijų pajamingumas – 9 proc., palūkanos bus mokamos kas pusę metų.

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7122248962224349184