Finansų maklerio įmonė „Evernord“, išplatinusi dar vieną skolų valdymo įmonės „Legal Balance“ obligacijų emisiją, pritraukė bendrovės verslo plėtrai 2 mln. eurų investuotojų lėšų. Per daugiau nei trejus bendradarbiavimo metus „Evernord“  iš viso jau yra išplatinusi 12 „Legal Balance“ obligacijų emisijų, įskaitant pastarąją, jomis pritraukta 11,255 mln. eurų investuotojų kapitalo.

Obligacijomis pritrauktas lėšas „Legal Balance“ skiria verslo plėtrai – tiek investicijoms į pradelstų įsipareigojimų portfelius, tiek plėtrai užsienio rinkose.

„Evernord“ išplatintų „Legal Balance“ obligacijų emisijų dalis iš viso sudaro 52,9 proc. visų „Legal Balance“ aktyvių emisijų.

„Kai pradėjome bendradarbiauti su „Legal Balance“ 2020-ųjų pradžioje, rinkoje dar stigo detalaus pagrindimo, kad obligacijų emisijos yra parankus ir efektyvus finansavimo šaltinis, leidžiantis siekti strateginių verslo tikslų ir mažinti priklausomybę nuo tradicinių bankų finansavimo. Dabar situacija pasikeitusi, ypač ryškūs pokyčiai vyko praėjusiais metais, kai investuotojai, įsigydami obligacijų, galėjo norimam laikotarpiui užsitikrinti patrauklią grąžą. Matydami, kaip sėkmingai „Legal Balance“ stiprina savo pozicijas rinkoje, galime kartu pasidžiaugti ilgalaikiu įdirbiu ir toliau kurti reikšmingą vertę tiek bendrovei, tiek investuotojams“, – pažymi FMĮ „Evernord“ direktorė Vismantė Šepetienė.

Keturios  „Legal Balance“ emisijos, kurių vertė siekia 1,8 mln. eurų ir į kurias investavo „Evernord“ klientai, jau yra išpirktos. Aktyvių „Legal Balance“ išleistų ir „Evernord“ išplatintų emisijų vertė šiuo metu siekia 9,3 mln. eurų.

„Legal Balance“ partnerystė su „Evernord“ – ne tik ilgametė, pagrįsta pasitikėjimu bei puikiais rezultatais, bet  ir strateginė partnerystė, kuri mūsų įmonei leido žengti didelius žingsnius plečiant verslą ir ženkliai auginti investicijas į pradelstų įsipareigojimų portfelius. Partnerystė su „Evernord“ leidžia ne tik tapti vienais rinkos lyderių Lietuvoje, bet ir reikšmingai stiprinti pozicijas Latvijoje bei plėstis į Lenkiją. Džiaugiamės, kad tvariu bei nuosekliu darbu sukūrėme pasitikėjimą tarp partnerių, o to įrodymas – nuosaikus, tvarus ir užtikrintas augimas“, – teigia Marius Šlepetis, „Legal Balance“ direktorius.

Iš kitų ilgalaikių projektų, kurių metu, reguliariai platinant obligacijų emisijas, buvo pasiekta ambicingų tikslų, „Evernord“ vadovė V. Šepetienė išskiria devynis įmonės „Marijas 2“ obligacijų platinimo etapus. Didžioji dalis Latvijos bendrovės „Marijas 2“ akcijų priklauso „Evernord“ grupei, o per praeitą netrumpą obligacijų emisijų kelią „Marijas 2“ tapo ir viešai „First North“ biržoje kotiruojama įmone, ir jau baigia plėtoti modernų verslo kompleksą „Novira Plaza“ Rygoje.