„Evernord“ grupei priklausanti turto valdymo bendrovė „Evernord Asset Management“ įsteigė naują fondą, kuris įsigijo žemės sklypą su detaliuoju planu Talino centre ir ketina jame vystyti gyvenamosios bei komercinės paskirties daugiaaukštį pastatą.

„Evernord Real Estate Fund V“ – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas fondas.

„Naujasis pastatas iškils Talino centre, Tartu gatvėje, senamiestis iš šios vietos pasiekiamas pėsčiomis. Šioje Estijos sostinės dalyje stebima didelė paklausa naujam būstui, taigi naujasis fondas „Evernord Real Estate Fund V“ suteiks patrauklią galimybę investuotojams netiesiogiai investuoti į perspektyvų gyvenamosios ir komercinės statybos projektą. Iš būsimo pastato langų atsivers nepakartojami uosto ir jūros vaizdai. Projektas bus plėtojamas strategiškai patrauklioje  vietoje, o tai ypač svarbu, investuojant į nekilnojamąjį turtą“, – pažymi „Evernord Asset Management“ vadovė Jolanta Jurga.

Planuojama, kad daugiau nei 16 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate bus įrengti apartamentai ir biuro patalpos. Statybas ketinama užbaigti iki 2025 m. pabaigos, o fondo uždarymas numatytas 2026-2027 m., pardavus apartamentus ir biuro patalpas.

„Evernord Real Estate Fund V“ plėtojamame Talino projekte dalyvaus ir įmonės partneriai Estijoje „Novira Capital“.

Šių metų pradžioje „Evernord Asset Management“ anksčiau termino uždarė savo fondą „Evernord Real Estate Fund II“ po to, kai buvo sėkmingai realizuotas fondo valdytas biurų pastatas Taline „Buroo 31“. Šio fondo investuotojų vidinė grąžos norma (IRR) sudarė 14,3 proc.

https://www.linkedin.com/posts/evernord_evernord-evernordassetmanagement-realestate-activity-7074361315607076864-Iom6?utm_source=share&utm_medium=member_desktop