Finansų maklerio įmonė „Evernord“ aštuntuoju viešojo platinimo etapu išplatino „Evernord Real Estate Fund III“ ir Estijos vystymo bendrovės „Novira Capital“ valdomos bendrovės „Marijas 2 SIA“ obligacijų už  5,275 mln. EUR. Pritrauktomis lėšomis finansuojamos „Novira Plaza Riga“ verslo komplekso, kurio didžioji dalis akcijų priklauso „Evernord Asset Management“, statybos Rygos centre.

Išplatintų „Marijas 2 SIA“ obligacijų  metinis pajamingumas –  8,5%. Per visus aštuonis etapus šiam projektui obligacijomis jau pritraukta 37,3 mln. eurų investuotojų lėšų. Obligacijų išpirkimo terminas – 2024 m. gegužės 30 d.

„Rinkoje įprastu reiškiniu tapo dviženklio pajamingumo obligacijos, todėl šios ribos neperžengianti sėkminga emisija privalo išsiskirti savo kokybe ir pelnytu investuotojų pasitikėjimu.  Jau aštuntasis „Marijas 2 SIA“  skolos vertybinių popierių platinimo etapas patvirtina, kad investuojama į perspektyvų, gerai apgalvotą ir struktūruotą projektą, kurį įgyvendina profesionali ir atsakinga komanda“, – pažymėjo „Evernord“ direktorė Vismantė Šepetienė.

Novira Plaza yra modernus A klasės verslo centras, baigiamas statyti pačiame Rygos centre. Verslo kompleksas išsiskiria tvariais sprendimais, žaliųjų zonų gausa ir pažangia infrastruktūra, tinkama pėstiesiems, dviratininkams ir vairuotojams. Projekto vystytojai siekia, kad pirmaisiais pastato eksploatavimo metais jiems būtų suteiktas LEED Platinum sertifikatas.

„Novira Plaza“ statybos darbus tikimasi baigti iki šių metų pabaigos.

​„Novira Plaza“ verslo centre esančiose bendradarbystės erdvėse bus sukurta 250 darbo vietų verslininkams, laisvai samdomiems darbuotojams, startuoliams ir įmonėms, ieškančioms lanksčios ir dinamiškos darbo aplinkos. Nuomos sutartis su verslo kompleksu taip pat jau yra pasirašiusios žinomos Baltijos šalyse veikiančios įmonės, įskaitant „PwC Latvia“, „SIA Wolt Latvia“, „GoCardless“.